لوگو نیکو دانش لاستیک خزر

این مجموعه فعالیت خود را در سال 1383 در ضمینه ی مشاوره در امورفعالیتهای زیست محیطی تحت عنوان مهندسین مشاور آغاز نموده و با خدماتی در زمینه مدیریت پسماند و طراحی مراکز دفن زباله و آموزش تفکیک از مبدا در شهرداریهای استان گیلان ، مازندران ، گلستان و قزوین سالها در پی کمک به محیط زیست کشور بوده است.

سپس در سال ۱۳۹۷ این گروه با جمع آوری گروهی از متخصصین مجرب در رشته های صنایع ، محیط زیست و مکانیک اقدام به کارهای مطالعاتی در مورد طراحی و ساخت ماشین الات ساخت گرانول از لاستیکهای فرسوده همانند نمونه های خاص اروپایی و امریکایی نموده که بالاخره با گرفتن نتایج خاص با به ثبت رساندن شرکت {نیکو دانش لاستیک خزر} در سال 1398 فعالیت خود را گسترش داده و اکنون با دارا بودن منحصر بفردترین ماشین آلات خط تولید گرانول سازی از لاستیکهای فرسوده، نگاهی نو به پاکسازی محیط زیست کشور داشته تا بتواند ضمن کمک به عاری نمودن محیط زیست از این زباله تجزیه ناپذیر ،اقدام به کارآفرینی ،صادرات ماشین الات و محصولات تولیدی حاصله را درپیش بگیرد تا علاوه بر سربلندی کشور عزیزمان در دنیا در این صنعت کمک به ارز آوری نیز بنماید.

گسترش جمعيت ، توسعه هر روزه صنعت بهمراه تغيير الگوي مصرف باعث شده ، حفاظت از محيط زيست از يك طرف و محدوديت مواد و منابع انرژي از طرف ديگر مورد اهمیت بیشتری قرار بگیرند كه استفاده بهينه از منابع شيميايي و حفاظت از آنها در دستور كار جوامع مختلف به ويژه جوامع صنعتي پیشرفته قرار گرفته و بازيافت این مواد به طرز محسوسي مهم جلوه کنند در این میان لاستيک هاي فرسوده زباله هاي مخصوصي هستند که از لحاظ شيميايي ، اندازه، حالت و شکل با بقيه زباله ها تفاوت دارند و دفع آن در محیط و منابع طبیعی بدلیل دیر تجزیه شدن این ضایعات ،یک معضل بزرگ زیست محیطی شناخته میشود. لذا لازم میباشد تمهیدات خاص برای جمع آوری و بازیافت آنها پیش بینی گردد.
لاستیکهای فرسوده در مراکز دفن و دفع زباله بدلیل داشتن حجم زیاد و دیر تجزیه شوندگی ،خطر آتشسوزی های خودبخودی و همچنین محلی مناسب برای تکثیر انواع جانوران اعم از حشرات و جوندگان بحساب می آیند. با حذف این زباله ها از مراکز دفن ، علاوه بر افزایش عمر مفید این مراکز ،باعث جلوگیری از تکثیر جانوران موذی و کاهش میزان آلودگی وانتقال بیماری ناشی از این جانوران خواهد شد. ضمن اینکه با توجه به اقلیم خاص شمال کشور و محدودیتهای زیاد مراکز دفن زباله از لحاظ وسعت،لازم است این زباله ها از این مراکز حذف شوند.

شرکت نیکو دانش لاستیک خزر با بهره گیری از کارشناسان خبره برای اولین بار در ایران اقدام به ساخت ماشین آلات خاص گرانول سازی از لاستیک های فرسوده و بازیافتی مانند نمونه های اروپایی و امریکایی نموده است. این خط تولید برخلاف خطوط موجود در ایران بوده وبا طی شش ماه تحقیقات و مطالعات و رایزنی های بسیار در بخش تحقیق و توسعه این شرکت بدست توانمند مهندسین جوان ایرانی با یک سوم قیمت نمونه های خارجی شکل گرفته است.

گیلان رشت بلوار شهدای گمنام نبش کوی فرزانه طبقه اول

آدرس

ایمیل: info@lastikkhazar.com

تلفن: 0133511800

تلفن همراه: 09056108491

راه های ارتباطی

در صورت نیاز به خرید با فرم ذیل با ما در ارتباط باشید